Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez KLIENTA zamówienia zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez KLIENTA formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy wydłuży się ze względu na brak towaru.  O takiej sytuacji KLIENT zostanie niezwłocznie poinformowany telefonicznie lub drogą e-mailową.

Forma płatności

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia.  Rozliczenie następuje w momencie dostawy towaru pod wskazany adres.  Inkasentem jest przedstawiciel firmy spedycyjnej.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. Przyspieszenie realizacji zamówienia nastąpi po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres e-mail SKLEPU.

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl