O firmie

O FIRMIE

 

Pasja i zamiłowanie do magicznego naparu, jakim jest herbata przyczyniła się do stworzenia w 1997 roku firmy The Traditional Tea Company of London. Fakt ten poprzedzało zdobywanie wiedzy o herbacie w Wielkiej Brytanii - kraju, gdzie herbata jest częścią tradycji, codziennej kultury, a do jej jakości przywiązuje się ogromną wagę.

Naszym celem jest propagowanie kultury picia herbaty dobrej jakości i w dobrym stylu. Przecieramy więc nowe szlaki i staramy się wprowadzać na rynek ciekawe pozycje - nie zawsze znane polskim konsumentom, ale jakże wyśmienite w smaku.

Zajmujemy się nie tylko importem i eksportem wysokogatunkowych herbat z całego świata, ale przede wszystkim produkcją własnych mieszanek smakowych. Główną ideą przy tworzeniu nowych mieszanek jest oczywiście smak i aromat, ale przede wszystkim ogromny nacisk stawiamy na jakość produkowanych herbat.

Kilka lat temu portfolio firmy TTCL poszerzone zostało o bogatą ofertę kaw naturalnych i smakowych. Produkty naszej firmy wysyłane są do krajów Unii Europejskiej, między innymi: Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Irlandii.

Nasza oferta skierowana jest do sklepów i odbiorców hurtowych. Służymy praktycznymi radami tym, którzy planują otworzyć specjalistyczny sklep z herbatą, a także wsparciem merytorycznym wszystkim nowym konsumentom wkraczającym do niezwykłego świata herbaty.

Zachęcamy do rejestracji w naszym serwisie. Umożliwi to Państwu pełny wgląd w naszą ofertę, uaktywni dostęp do promocji, a nam pozwoli na szybką reakcję na Państwa pytania, a także sprawną obsługę zamówień.

 

Serdecznie zapraszamy,

 

Piotr Rudzki wraz z Zespołem TTCL

Właściciel

Degustator Herbat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl